fbpx

Letnie wyzwania

Cześć!

Ostatnio bardzo skupiłam się na promocji mojej strony na FB, której w ostatnim miesiącu przybyło ponad 40fanów! 🙂 To dla mnie świetny wynik!

W końcu jednak postanowiłam się oderwać od promocji FB. Przyszła pora na coś co zawsze sprawiało mi przyjemność! Udział w wyzwaniu! Mój wybór padł na Letnie wyzwanie z Filigrankami, na które gorąco Was zapraszam:

Czytaj dalej

Ślubna kartka patchworkowa

Słuchajcie, dziś dla mnie udany dzień, wstawiłam na stronę swoją pierwszą kolekcję kartek. Wcześniej robiłam to co mi w duszy grało, a teraz postanowiłam usystematyzować swoją twórczość i stworzyć kolekcje.
Tak właśnie powstała kolekcja “Delicacy miracle” . Jest to kolekcja opierająca się na stonowanych kolorach – brązach i beżach. Podstawą do wykonania prac są piękne, polskie papiery scrapbookingowe od firmy Scrapandme. W mojej kolekcji występują zarówno proste prace i te z ręcznie wykonanymi kwiatami.
Wyzwanie KWADRATY na blogu “ScrapAndMe” było dla mnie inspiracją do wykonania patchworkowej karteczki, która przecież składa się kwadracików. Z przyjemnością włączyłam ją do mojej pierwszej kolekcji!

Czytaj dalej