fbpx

7 Urodziny Altair Art

Gdy zobaczyłam, że jedna z moich ulubionych firm ma szczęśliwe 7 urodziny swojej obecności na rynku i urządza konkurs z tego powodu, od razu wiedziałam, że muszę wziąć w nim udział.

Z papierów tej firmy, na zlocie Scrapbookingowym w Łodzi zrobiłam swoją pierwszą pracę. Były to zajęcia make&take i robiliśmy zakładki (mam ją oczywiście do tej pory). Wcześniej nie miałam pojęcia co to scrapbooking. Dlatego też tak ważna mocno sentymentalne są dla mnie papiery Altair Art..

Chciałam zrobić coś wyjątkowego, specjalnie na ta okazję i tylko temu przeznaczone. To moje podziękowanie za podarowanie miłości do scrapbookingu!

Tak powstał mój exploding box urodzinowy z torcikiem na środku! Dla WAS moje Altair Art <3.

Kwiaty wykonałam z foamiranu irańskiego, który barwiłam pastelami suchymi.

Pracę zgłaszam do wyzwania urodzinowego

Przyjmijcie moje gorące życzenia!

Pozdrawiam

Justyna

Letnie wyzwania

Cześć!

Ostatnio bardzo skupiłam się na promocji mojej strony na FB, której w ostatnim miesiącu przybyło ponad 40fanów! 🙂 To dla mnie świetny wynik!

W końcu jednak postanowiłam się oderwać od promocji FB. Przyszła pora na coś co zawsze sprawiało mi przyjemność! Udział w wyzwaniu! Mój wybór padł na Letnie wyzwanie z Filigrankami, na które gorąco Was zapraszam:

Czytaj dalej

Ślubna kartka patchworkowa

Słuchajcie, dziś dla mnie udany dzień, wstawiłam na stronę swoją pierwszą kolekcję kartek. Wcześniej robiłam to co mi w duszy grało, a teraz postanowiłam usystematyzować swoją twórczość i stworzyć kolekcje.
Tak właśnie powstała kolekcja “Delicacy miracle” . Jest to kolekcja opierająca się na stonowanych kolorach – brązach i beżach. Podstawą do wykonania prac są piękne, polskie papiery scrapbookingowe od firmy Scrapandme. W mojej kolekcji występują zarówno proste prace i te z ręcznie wykonanymi kwiatami.
Wyzwanie KWADRATY na blogu “ScrapAndMe” było dla mnie inspiracją do wykonania patchworkowej karteczki, która przecież składa się kwadracików. Z przyjemnością włączyłam ją do mojej pierwszej kolekcji!

Czytaj dalej