fbpx

Polityka prywatności

Korzystanie ze sklepu, bloga i strony internetowej www.qartka.pl oznacza akceptację poniższych warunków Polityki Prywatności.

Dane osobowe zbierane za pomocą strony internatowej www.qartka.pl przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym również RODO.

Kim jestem?

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest: Justyna Balcerak

Adres mojej strony internetowej to: www.qartka.pl

Tel.: 785225082

Działalność: działalność nierejestrowana

Jak długo przechowuję Twoje dane i jakie masz prawa?

Komentarze

Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane na stronie przez czas nieokreślony. Dane te nie będą wykorzystywane w celach marketingowych i przechowywane będą w systemie zarządzania treścią WordPress na serwerze zenbox.pl w celach zarządzania komentarzami oraz ich moderowania. Osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu.  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by dodać komentarz.

Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników strony i bloga. Administrator zastrzega sobie prawo do niezamieszczania komentarzy o charakterze spamu, obraźliwych, zawierających wulgarne lub obraźliwe zwroty, treści niezgodne z prawem lub zawierające jakiekolwiek linki do innych stron.

Formularz kontaktowy / e-mail

Jeśli napiszesz wiadomość poprzez formularz kontaktowy na mojej stronie www.qartka.pl lub poprzez e-mail: qartka@qartka.pl  to podane dane  będą przechowywane w mojej skrzynce e-mail na serwerze zenbox.pl w celu nawiązania kontaktu zwrotnego. Inne osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu. Dane te nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.  Podanie adresu mail jest dobrowolne, ale niezbędne, by nawiązać kontakt. Podanie innych danych osobowych w treści wiadomości jest dobrowolne i dane te nie będą wykorzystywane inaczej niż do nawiązania kontaktu. Podstawą prawną przetwarzania tych danych po zakończeniu kontaktu jest cel w postaci archiwizacji korespondencji na potrzeby wewnętrzne. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji i nie jestem w stanie jednoznacznie określić, kiedy zostanie usunięta. Masz prawo domagać się przedstawienia historii korespondencji, jak również domagać się jej usunięcia. Nie dotyczy to żadnych danych, które jestem zobligowana zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa np. obrona przed potencjalnymi roszczeniami.

Podsumowanie

Informuję, że nie powierzam przetwarzania danych osobowych innym podmiotom poza ewentualnym, wspólnie ustalonym przewoźnikiem.

W każdej chwili istnieje możliwość dostępu do własnych danych osobowych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Nie dotyczy to żadnych danych, które jestem zobligowana zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa np. obrona przed potencjalnymi roszczeniami.

Wykorzystywane technologie

Stosuję następujące technologie obserwujące działania podejmowane przez Użytkownika w ramach Strony:

Piksel konwersji Facebooka – w celu zarządzania reklamami na Facebooku i prowadzenia działań remarketingowych,

Wbudowany kod Google Analytics – w celu analizy statystyk Strony. Google Analytics korzysta z własnych plików cookies do analizowania działań i zachowań Użytkowników Strony. Pliki te służą do przechowywania informacji, np. z jakiej strony Użytkownik trafił na bieżącą stronę internetową. Pomagają udoskonalić Stronę.

Autor i publikowanie treści

Zdjęcia i treści (jeśli nie wskazano innego autora) umieszczone na stronie i blogu QARTKA.pl stanowią przedmiot praw autorskich Justyny Balcerak.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie jakiejkolwiek treści i zdjęć zamieszczonych na blogu bez mojej (tj. Justyny Balcerak) wyraźnej zgody.