fbpx

O mnie

justynaJustyna Balcerak

Cześć! Miło mi, że tu jesteś!

Swoją przygodę z cardmakingiem rozpoczęłam w 2014 r. , kiedy szukałam zaproszeń na swój ślub. Chciałam, aby były wyjątkowe i zaskakujące, niestety nic nie spełniało moich oczekiwań.  Zdecydowałam się zaprojektować i wykonać sama coś, co wywoła zaskoczenie i uśmiech na twarzy moich gości. Od tamtego czasu swój czas wolny spędzam kreatywnie – najczęściej na tworzeniu kartek okolicznościowych i innych projektów z papieru.  Lubię uczęszczać na warsztaty, jednak większość rzeczy nauczyłam się sama metodą „prób i błędów” lub czerpałam inspirację z internetu. Obecnie mam tak dużo pomysłów, że nie wystarcza mi doby, aby je wszystkie zrealizować. Małymi kroczkami ciągle się rozwijam i pogłębiam swoją wiedzę.

W 2020 poszerzyłam swoją działalność i rozpoczęłam produkcję wstążeczek vintage, stając się polskim producentem (uwielbianych przez scraperki) wstążeczek. Są one dostępne w kilku sklepach scrapowych, jak również u mnie.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch najfajniejszych chłopców jakich znam! Zawodowo jestem inżynierem budownictwa, jednak ten „męski zawód” nie dawał mi poczucia 100% spełnienia i wiecznie czułam, że czegoś mi w życiu brakuje… moje hobby i pasja tworzenia rzeczy z papieru wprowadziły równowagę w moje życie!

Zapraszam do mojego świata! 🙂