fbpx

Wstążki vintage

Wstążki vintage – znajdziesz je u mnie 😊

Miło widzieć Cię na mojej stronie. Cieszę się, że zainteresowały Cię moje wstążeczki.

Aby zachęcić Cię do zakupu u mnie (taaaak… możesz kupić moje wstążeczki u innych…scroll’uj niżej, a poznasz szczegóły 😊) i w związku z tym mam dla Ciebie niespodziankę!

Im więcej wstążeczek znajdzie się w Twoim koszyku, tym więcej dorzucę Ci w gratisie 🙂

Skomponowałam dla Ciebie również paczuszkę 55wstążek w różnych kolorach w świetnej cenie! W przeliczeniu cena jednej wstążeczki 1,6zł/szt. Zestaw zawiera wszystkie kolory dostępne w sklepie, ale również kolory, których nie ma w regularnej sprzedaży 🙂 W założeniu każda wstążka z zestawu jest innego koloru. Może zdarzyć się jednak, że w momencie zamówienia nie będę miała 55 różnych wstążek, wtedy skontaktuję się, aby ustalić jakiego koloru wstążki dołożyć do paczki, aby uzyskać ilość 55wstążek.

Jak zamawiać?

Zapraszam Cię do mojego sklepu, do działu „WSTĄŻKI”.

https://www.qartka.pl/kategoria-produktu/wstazki/

Jestem scraperką taką jak Ty, dlatego w sklepie są też moje prace scrapowe. Tu odsyłam wszystkich swoich klientów, aby zapoznali się z pracami dostępnymi od ręki. Jeśli masz ochotę to zapraszam do oglądania 🙂

Możesz również skontaktować się ze mną na Facebooku i tam złożyć zamówienie – jak Ci wygodnie!

Gdzie jeszcze kupić wstążki?

Jestem scraperką i rozumiem, że czasem szkoda nam wydać pieniądze na zamówienie samych wstążek, ponieważ koszt przesyłki znacznie podwyższa ich koszt, dlatego wychodzę naprzeciw temu problemowi. Powiem Ci, gdzie możesz kupić moje wstążeczki przy okazji innych scrapowych zakupów (Układam sklepy kolejnością alfabetyczną 😊 ).

Sklepy mają różne ceny wstążeczek i nie denerwuj się proszę, że u kogoś mogą być wyższe. Niektórzy muszą zapłacić podatek VAT, którego ja nie płacę i mają narzuconą inną marżę… (zapewne domyślasz się, że nie jest łatwo prowadzić firmę, dlatego bądź łaskawa/y). Jeśli chcesz spróbować jak się pracuje z moimi wstążeczkami i kupić dosłownie kilka sztuk, to myślę, że troszeczkę wyższa cena nie będzie tu tak istotna.

Kilka moich prac dla inspiracji:

Moje wstążki u innych scraperek

Chcesz wiedzieć, kto używa moich wstążeczek i gdzie możesz podejrzeć jak się z nimi pracuje?

Już odpowiadam!

Jestem szczęśliwa widząc swoje wstążki na Waszych pracach!